O Nas

Działalność firmy zaczęła się od  2013 roku. Nasza produkcja od początku była nastawiona  na kalendarze trójdzielne oraz kalendarze jednodzielne.  Te kalendarze charakteryzują ich wysoka jakość oraz niska cena. Dodatkowymi atutami są przede wszystkim Wypukła główka, miejsce na reklamę pomiędzy kalendariami, nowoczesny wzór kalendaria, sztywny karton 350g, po złożeniu pasuje do standardowych koper c4,  kilka wariantów wielkości oraz układuindywidualne projekty, szybka dostawa gwarantują w pełni jakościowy produkt. Na wszystkie zamówienia wystawiamy Fakturę Vat. Ceny podane na stronie są cenami netto.

Naszymi klientami są firmy z każdego segmentu. Projektujemy kalendarze min:
– Telewizja Polska
– WFDiF
– Jdnostki terytorialne dla dzielnic warszawy, miast oraz powiatów.
– Korporacje międzynarodowe
– Warsztaty samochodowe
– Firmy logistyczne
– Biura Rachunkowe
– Uczelnie
– Restauracje
oraz wiele innych działalności gospodarczych.
Nasze indywidualne produkcje możecie Państwo zobaczyć w dziale Galeria

Kalendarze ścienne mają wiele zalet. Niewysoka cena, praktyczny i można podarować go właściwie każdemu klientowi. Ze względu na to, że w prawie każdym miejscu pracy używa się papierowych kalendarzy, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że obdarowana osoba go tam powiesi i będzie patrzeć na niego przez okrągły rok, przez kilka godzin dziennie.

Sprawdź naszą ofertę, skontaktuj się z Nami telefonicznie 665 745 900 lub drogą elektorniczną piotr@bprint.pl lub biuro@kalendarzetrojdzielne2019.pl.

Kalendarze wysyłamy na terenie całego kraju. Główne obszary działalności są to Warszawa, Kraków, Poznań.

 

Dane do faktury:

B&P Piotr Gorzkowski
02-945 Warszawa
ul. Bonifacego 89/149
Nip: 664 203 49 95

6 thoughts on “O Nas

  1. Jako stały klient od 3 lat jestem bardzo miło zaskoczony jak teraz łatwo można robić zamówienie. Kiedyś zamawiałem kalendarze telefonicznie i tak do końca nie wiedziałem co zamawiam. Teraz moje nowe zamówienie wyglądało zupełnie inaczej. Już po godzinach pracy mojej firmy mogłem spokojnie usiąść i przejrzeć bogatą ofertę kalendarzy na nowej stronie ze sklepem internetowym. Zamówienie zrobiłem, kalendarze otrzymałem. Ceny bardzo atrakcyjne jak na ten wysokiej jakości towar. Szybka realizacja. Jestem zadowolony i jako klient gorąco polecam.

    1. Witam serdecznie.

      Pamiętam zamówienie od Państwa na kalendarze trójdzielne na rok 2016 . Rzeczywiście zamówienie przeszło gładko i szybko. Mam nadzieję że w tym roku znowu zdecydują się Państwo do złożenia zamówienia. Indywidualny projekt dla Państwa będzie za darmo.

  2. Zamówiłem pakiet kalendarzy reklamowych dla mojej firmy. Jako stały klient tej firmy mogę szczerze polecić ich produkty. Bardzo solidna firm oferująca produkt w dobrej cenie i jakości wykonania.

  3. Jako księgowa znowu zamówiłam u nich kalendarze ścienne, ale tym razem przez internet. Wszystko zgodne z zamówieniem.

  4. Choć mam do nich kawałek drogi i nie zamawiałem nic na miejscu tylko przez internet z ich sklepu internetowego to jestem bardzo zadowolony. Ich kalendarz trafił do mnie od mojego dostawcy, spodobał mi się i tak już zostało. Kupiłem, zamówiłem i jestem zadowolony.

  5. Wiele dobrego słyszałam o tej drukarni. Postanowiłam w necie zamówić kalendarze dla naszej firmy i potwierdzam to co mówią. Szybko, sprawnie, i w doskonałej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *